Ako správne čítať horoskop?

Ako správne čítať horoskop?

Hoci máte k dispozícii rôzne aplikácie, existuje ich mnoho – oddeľujú milovníkov astrológie od profesionálov. Ako viete so všetkými týmito informáciami, čo sa vám hviezdy snažia povedať?

astrologie
 
Teraz sa s vami štyria profesionálny astrológovia podelia o svoje skúsenosti, ako správne porozumieť horoskopu. Pripravte si teda dátum vášho narodenia.
 
Prvá vec, ktorú sa väčšina ľudí naučí identifikovať, je ich slnečné znamenie. Väčšina denných, týždenných a mesačných horoskopov na internete sa sústreďuje práve na znamenia zverokruhu. Bez ohľadu na to, ako vnímate svoje osobnostné vlastnosti, znamenie vám to len sotva napovie.

věštkyně
 
Podľa Danielle Ayoka ženy zvyčajne cítia silnejšiu väzbu na svoje mesačné znamenie. Mesiac archetypálne reprezentuje ženskú energiu. Odráža hlbšie, emocionálne potreby a aspekty ženskej osobnosti. Horoskop podľa mesačných znamení počas emocionálneho alebo stresujúceho dňa alebo týždňa môže byť oveľa presnejší ako ten slnečný.
 
Interpretácia slnečných znamení môže byť obmedzujúca, pretože nie všetci Blíženci majú dve tváre a nie všetci Škorpióny sú manipulátori. Nemali by ste sa preto striktne pridržiavať týchto znamení; lepšie tak pochopíte komplexnosť svojho horoskopu a správanie iných.
 
Slnko a Mesiac tvoria základnú líniu vašej osobnosti. Slnko odráža váš všeobecný prístup k životu, zatiaľ čo Mesiac je vaša emocionálna základňa. Slnko a Mesiac fungujú spolu s ôsmimi planétami v zverokruhu a znamenie, ktoré každá planéta zaberá, ovplyvňuje určitú časť vašej povahy.

zvěrokruh
 
Všetky planéty v slnečnej sústave sú retrográdne. To znamená, že planéta sa pohybuje akoby späť, namiesto toho, aby išla rovno. Každá retrográdnosť ovplyvňuje odlišný aspekt nášho života, napríklad retrográdna Venuša ovplyvňuje vzťahy.
 
Astrológia nám nehovorí, čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, všetko máme vo vlastných rukách.

Ako správne čítať horoskop?
4.4 (88.33%)12